Sok Noni – Cudowne Zalety

W dobie coraz większej liczby rozmaitych schorzeń cywilizacyjnych skłaniamy się coraz chętniej ku naturalnym lekom i preparatom. Sok Noni jest jednym z tych darów natury, które z polinezyjskiego zakątku służą wszystkim ludziom.

Noni to nic innego jak morwa indyjska, przez lokalne plemiona wykorzystywana w procesie uzdrawiania. Dziś znana jest również społeczeństwu wysoko rozwiniętemu jako idealny lek na wiele schorzeń.

Działanie antynowotworowe i przeciwbólowe
Dzięki zawartym w soku Noni substancjom rozwój nowotworów jest hamowany, dzięki czemu chory nie tylko dłużej żyje, ale również i lepiej się czuje. Również z uwagi na działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne sok Noni polecany jest przy długotrwałych bólach. Według badań, siła jego działania jest porównywalna do morfiny, ale sam sok jest znacznie mniej toksyczny.

Przeciwko bakteriom i infekcjom
Sok Noni działa doskonale przy leczeniu rozmaitych infekcji związanych z układem pokarmowym, jako że wykazuje właściwości niszczące drobnoustroje. Szczególnie sprawdza się w walce z paciorkowcami i niektórymi bakteriami czy przy infekcjach żołądka i jelit.

Więcej informacji na stronie: www.lubienoni.pl